Wy dwaj będą nienasycona od teraz nie jesteś?

"Wy dwaj będą nienasycona od teraz nie jesteś?"

Sarah niech mój fiut wypaść z jej usta i odwrócił się do mamy: "Och, mamo, nigdy nie czułem się tak dobrze wcześniej! Sex z Steve zawsze był tak szalony na tylnym siedzeniu swojego samochodu albo ja po prostu ssące jego kogut, aby go wyłączyć. Jimmy jest zupełnie inna, to kochać, a nie tylko kurwa ". body-1263068_1280.jpg "Kochanie, wiem co masz na myśli, twój ojciec i ja, że ​​jeden raz."

"Oj mamo, przepraszam. Nie chciałem doprowadzić cię w dół, "Sara powiedziała, zszedł ze mnie i przytulił mamę.

"Sarah, to jest w porządku, jestem szczęśliwy, że dwa są tak dobrze razem," Mama powiedziała, przytulił Sarę powrotem.

Leżałem na boku obserwując je przyjąć, a potem pchnął Sarah mamę na plecy i leżał na niej i pocałował ją w usta. Byli tit tit się, sutek sutek i widziałem Sary język węża to jest droga do ust mamusi jak całowali. Sarah zsunął brzuch ręku dół mamusie "i na jej cipki i przetarł jej clit i umieścić dwa palce w jej rozlewając je i obecnie. Mama i Sarah zerwała ich całować i Sara odwróciła się i spadła usta do cipki mama i mama zaciśnięte usta do cipki Sary. Patrzyłem na nich jak pogładził mój twardy kutas. Sara podniosła głowę i obserwował mnie przez kilka sekund, z wielkim uśmiechem na twarzy. Usiadła z jej cipki jeszcze obsadzone na twarzy mamusi i skinął na mnie. Wstałem na kolana między nogami "mamusie i pocałował Sarę, degustacja Moms 'cipki na jej ustach. Mój twardy kutas wskazywano na otwartym cipki mamusie "i wyglądało to zbyt zachęcające, aby przepuścić więc pochylił się i pocałował sutek Sary i wsunął penisa do mojej cipki mamy. Mama jęknął głośno do cipki Sary jak młotkiem mojego penisa i poza jej cipki. Mama lizał cipkę Sarah, Sarah pocałował mnie i pieprzył mamę. Wkrótce Sara rozpoczęła Cumming, potem mama zaciska się na mojego penisa i zaczęła Cumming, a potem zastrzelił mojego ładunek w cipki mamy. Sarah wysiadł twarzy mamusi i pochylił się i pocałował ją potem położył się na mamę i pocałował ją, gdy mój kutas wciąż pochowany w jej cipki. Zacząłem iść miękki i przewrócił się i leżał obok mamy. Sara przesunęła się w dół i zaczął jeść moją spermę z cipki mama jak mama wił się dookoła. W końcu nie mogła znieść tego dłużej i pchnął Sarah dala.

"Zatrzymać! Nie zniosę tego dłużej! "Mamo powiedział i opadł do tyłu i zamknęła oczy.

Wszyscy leżał przez chwilę próbuje złapać oddech. W tym czasie został on zaczyna się późno, a słońce chyliło się ku zachodowi.

Mama przewróciła się i wstał, "Chodź wami, puszcza spłukać w surf, a następnie zebrać nasze rzeczy i wrócić do domu."

Sarah i ja za nią w dół do wody i wszyscy brnął. My dostanie i grał i pływaliśmy na chwilę, a potem wrócił i wziął nasze rzeczy się i ruszył z powrotem do domu. Żadne z nas nie chciało się umieścić nasze garnitury lub nawet owinąć ręcznikiem wokół naszych nagich ciał. Pomyślałem, że to wystarczy, że późno w dzień powszedni jak ta, że ​​topless część plaży byłby opuszczony i to było. Dotarliśmy do domu i Sarah i ja poszedłem wziąć prysznic, gdy mama rozpoczęła kolację. Sarah i ja po prostu myte sobą pod prysznicem, miałem cum tak wiele razy, że jestem spłukany. Miło było po prostu być razem mycia sobą nie robiąc nic więcej właśnie wtedy. Mamy spod prysznica i chodził nagi z powrotem do kuchni, gdzie mama kanapki i ułożonym chipsy i napoje gazowane. Usiedliśmy i zjadł prawie w ciszy i jak skończyliśmy rozległo się pukanie do drzwi. Mama podeszła do drzwi i otworzył je z pęknięcia, aby zobaczyć, kto to był, to był zastępcą szeryfa.

"Proszę pani, my otrzymaliśmy skargę, że istnieją trzy nagie osoby na zakaz nagiej odcinku plaży tylko krótki czas temu i że osoby te poszedł do domu."

Mama otworzyła drzwi, "Proszę wejść".

Zastępca przyszedł i zobaczył, że wszyscy troje byli nadzy.

"Zastępca…?"

"Jones pani."

"Zastępca Jones, przykro mi, ale tak, myślę, że to nam, że dostał wezwanie o. Jak widać wszyscy jesteśmy nago, właśnie wrócił z plaży nudystów i doszliśmy było tyle późno, że nikt nie będzie nas zobaczyć. "

Zastępca brał w mama nagiego ciała, a także nastoletnia naga postać Sary.

"No proszę pani, czy to tylko ja nie miałbym problemu z nagością i wszyscy, będąc nago nago na odcinku plaży lub w swoim własnym domu jest wasza sprawa, ale gdy ktoś dzwoni skargę my są związane z nią patrzeć. Naprawdę trzeba zatuszować na non-nagich odcinków plaży. Jesteśmy dość luźne o topless kąpiących się na zakaz nagiej obszarach ale narysować linię na całkowitą nagość wszędzie oprócz ustalonej nagiej plaży. "

  • Author:
  • Date: 13-03-2017, 18:16